מרפסות ירוקות

מרפסות מעוצבות במגוון סגנונות

מרפסות ירוקות הן אחת הדרכים להפוך את המרפסת שלכם ליותר ידידותית לסביבה.

השימוש במרפסות ירוקות יכול לעזור להפחית את טביעת הרגל הפחמנית של בניינים וערים על ידי הפחתת צריכת האנרגיה שלהם. מרפסות ירוקות גם עוזרות להגדיל את המגוון הביולוגי באזורים עירוניים וליצור סביבה ראויה יותר למגורים.

מרפסות ירוקות הן דרך מצוינת להפוך את הבית שלך לבר-קיימא יותר ויכולים גם להיות דרך מצוינת להוסיף שטח ירוק עבורך ועבור המשפחה שלך להנאה בימים החמים.

מרפסות ירוקות לא רק טובות לאיכות הסביבה, אלא הן גם יכולות לספק יתרונות נוספים. אחד היתרונות העיקריים הוא שהם יעזרו להפחית את צריכת האנרגיה והמים שלך.

מרפסות ירוקות הן דרך מצוינת להוסיף קצת ירוק לבית שלך. מרפסות אלו יכולות לשמש למטרות שונות, כמו מקום לגידול צמחייה או אפילו כחלל חיצוני עבורכם ועבור המשפחה וחיות המחמד שלכם.

הם גם דרך טובה להפוך את הבית שלך לחסכוני יותר באנרגיה. הוספת צמחים ועצים במרפסת יכולה לסייע בהפחתת החום שנלכד בתוך הבית ובכך להפחית את הצורך במיזוג אוויר.

מרפסות ירוקות מעולות גם לאנשים שגרים בדירות ואין להם גישה לגינה משלהם. הם מספקים דרך מהירה וקלה להוסיף קצת ירוק לחיים, מבלי שתצטרכו לדאוג לכל התחזוקה הנלווית לבעלות על גינה.

כל דירה עם מרפסת הופכת אצלנו לגינה משגעת עם תחושת חופש, טבע, אור, אוירה קסומה ופרחונית. אנו מעצבים ובונים גינות על המרפסות ומגשימים לכם כל פנטזיה. ירוק, צומח, תבלינים, פרחים, כל מה שחשקה נפשכם מתגשם…כל חלום הופך למציאות.

אפשר כמובן להוסיף למרפסת הירוקה שלכם פרגולה מעץ או פרגולה מאלומיניום לחוויה מושלמת ומוצלת. צרו איתי קשר ואשמח לתת לכם הצעת מחיר להגשמת החלום.