פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום בעבודה איכותית ומחומרי הגלם המובילים בתחום

פרגולה היא מבנה מקורה המעניק צל והגנה מפני פגעי מזג האוויר.

מעבר לעיצוב היפה והדקורטיבי של פרגולת מאלומיניום, היתרון העיקרי שלהן הוא שניתן להרכיב אותן בקלות יחסית, היא גם קלה וגם, פרגולה שעשויה מאלומיניום קלה יותר לטיפול מאשר פרגולה מעץ, מה שהופך אותה למושלמת עבור אנשים שגרים בבתים משותפים או בדירות עם שטח מוגבל.

פרגולת אלומיניום היא מבנה שרואים לעתים קרובות בגינות ובפטיו. ניתן להשתמש בה כדי לספק מחסה מפני השמש או הגשם, או כאלמנט דקורטיבי. פרגולות קיימות במשך מאות שנים ושימשו תרבויות רבות למטרות שונות.

פרגולה מאלומיניום היא סוג של מסגרת פתוחה, מקורה המספקת הגנה מפני השמש או הגשם, ובדרך כלל מורכבת מעמודים ומקורות צולבות. הקורות לרוב מלוכסנות כלפי מעלה כך שהקורות הצולבות האופקיות יוצרות מסגרת פתוחה עם מרווח ביניהן שמאפשר לאוויר לזרום בחופשיות.

פרגולות פופולריות במדינות הים התיכון כמו איטליה וספרד. לרוב הם בנויים כמסגרת עם דקים היוצרים עבודת סריג פתוחה. המילה 'פרגולה' נגזרת מהמילה האיטלקית 'פרגול', שפירושה "לספק צל".

פרגולת האלומיניום היא דרך מצוינת להוסיף מראה חדש לבית. מדובר בהשקעה חד פעמית שתחזיק שנים רבות וניתן להעביר אותה בקלות אם תחליטו לעבור דירה.

שי נפתלי בעל ניסיון עשיר בתכנון והתקנת סוגים שונים של פרגולות ומבנים מאלומיניום.